WYŚPIEWAM TWOJE MARZENIA

ELA WOLIŃSKA

Zaśpiewam dla Was zarówno utwory klasyczne, muzykę poważną, jak i jazz a nawet pieśni liturgiczne. Mam świadomość różnorodności gustów ale i wymagań oraz zasad panujących w poszczególnych parafiach. Dopasuję repertuar odpowiedni do prawie każdego wydarzenia.

Nigdy nie zawodzę. Podpisując umowę ze mną, macie gwarancję, że będę na miejscu zawsze osobiście i na czas.

Z każdej sytuacji znajdę wyjście. Przy okazji, mam bardzo duże doświadczenie organizacyjne, więc dostajesz ode mnie gwarancję dopięcia wszystkiego na ostatni guzik.

Nazywam się Ela Wolińska. Urodziłam się i mieszkam w Lublinie. Już od dziecka śpiewałam w chórach i zespołach wokalnych. Edukację muzyczną rozpoczęłam w 4 klasie szkoły podstawowej. Od tamtej pory każdą wolną chwilę spędzałam na lekcjach śpiewu, próbach chóru, nauce gry na gitarze itp.

W 2010 roku ukończyłam z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie w klasie śpiewu solowego dr Agnieszki Piekaroś – Padzińskiej. Współpracowałam z wieloma chórami i zespołami.

Swój głos kształciłam na licznych warsztatach, konsultacjach oraz zajęciach emisyjnych, u znakomitych profesorów i śpiewaków.

We współpracy z Teatrem Gardzienice występowałam w spektaklach: “Znak Kaina”, “Ifigenia w A…” oraz “Oratorium Pytyjskie”.

Z powodzeniem realizuję swoją misję, dzieląc się głosem, latami nauki i doświadczeniem praktycznym z tymi, którzy podobnie jak ja, kochają piękno i muzykę a jednocześnie chcą mieć pewność pełnego profesjonalizmu i niezawodności.

Współpracuję z wieloma znakomitymi muzykami: akompaniatorami oraz skrzypkami, po to, aby oprawa każdego wydarzenia mogła być dopasowana do potrzeb i życzeń każdego klienta.