Zajęcia umuzykalniające

Zajęcia ogólnorozwojowe i muzyczne dla dzieci w Lublinie - 2017

Klub Malucha plakat - umuzykalnianie dzieci Lublin, zajęcia muzyczne dla dzieci

Zapraszam na zajęcia muzyczno-rozwojowe, na których przez dobrą zabawę, dzieci uczą się słuchać, klaskać i śpiewać, kształtują swoją wrażliwość, pamięć, mowę a przede wszystkim, w naturalny sposób stają się aktywne i twórcze, czerpiąc radość z muzyki!

Zajęcia to również okazja do przygotowania się i adaptacji dzieci oraz ich rodziców do przyszłej edukacji przedszkolnej, ucząc współpracy i integracji w gronie rówieśników.

Umuzykalnianie wspomaga naturalny proces rozumienia muzyki, ułatwia tworzenie oraz improwizowanie, stymuluje wszechstronny rozwój i pobudza zdolność komunikacji, albowiem język muzyczny ma związek ze słuchaniem, mówieniem, komunikacją niewerbalną, a nawet z czytaniem i pisaniem.

Podczas zajęć wykorzystywane są różne metody muzyczno rozwojowe: Emila Jaques - Dalcroze' a, która polega na przekazywaniu ciałem ruchu muzycznego, Carla Orfa której głównym elementem jest śpiew i gra na prostych instrumentach perkusyjnych, E. E. Gordona, ucząca improwizacji i rozumienia muzyki jak mowy, a także wiele innych. Z wykształcenia jestem nie tylko muzykiem, ale i pedagogiem. Posiadam wieloletnie doświadczenie zarówno pedagogiczne jak i muzyczne i w doskonały sposób łączę wszystkie te elementy w prosty i przyjemny sposób dla dziecka w nauce poprzez zabawę.

Obecnie prowadzę zajęcia dla maluszków w wieku 0 – 3 lat w Lublinie, w studio Infinitum. Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci i ich rodziców.

Zapisy i informacje pod numerem telefonu 516-686-426

Zapytania ofertowe proszę kierować na adres e-mail kontakt@wokalistka.com.pl lub telefonicznie 516-686-426
Copyright © 2010 - 2018 Elżbieta Wolińska