Muzyka na ślub – najczęściej zadawane pytania

Muzyka na slub w Lublinie i województwie lubelskim.

Najczęściej zadawane pytania

1. Gdzie mogę was posłuchać?
Zapraszamy do podstrony z naszymi nagraniami . Można nas również posłuchać na żywo na ślubie w kościele.

2. Jak wybrać utwory na ślub i jak dokładnie wygląda sama ceremonia?
Opis przebiegu Mszy Świętej znajdą Państwo tutaj (Msza Ślubna)
Doradzimy Państwu odpowiedni wybór w czasie konsultacji przy podpisaniu umowy.

3. Czy wybrać sam śpiew, czy w połączeniu z instrumentem?
Utwory zawsze wykonujemy przy akompaniamencie organowym. Może być on wykonany przez miejscowego organistę lub przez naszego akompaniatora. W przypadku pierwszym należy ustalić oprawę osobiście z muzykiem pracującym w parafii i przekazać nam preferowaną przez niego formę kontaktu w celu omówienia szczegółów.

4. Czy wystawiacie rachunki? Czy podpisujecie z klientem umowę?
Naturalnie. Umowa wraz z wybranym repertuarem, jest podpisywana na spotkaniu organizacyjnym, na którym ustalamy wszystkie szczegóły oprawy muzycznej planowanej ceremonii ślubnej. Wzór takiej umowy wysyłamy wcześniej przez e-mail. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy dopełnienie formalności poprzez e-mail.
Po wykonanej usłudze przekazujemy Państwu (osobiście lub przez e-mail) fakturę VAT.

5. Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować występ?
Wedle zasady – im wcześniej, tym lepiej. Lepiej dla Państwa, gdyż macie szerszy wachlarz opcji do wyboru na dany termin. Lepiej również dla nas, gdyż daje nam to czas na organizację danego zamówienia, zgodnie z Państwa wymaganiami.
Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zaliczki na konto firmowe na podstawie umowy podpisanej na spotkaniu organizacyjnym, na którym przedstawimy Państwu naszą ofertę.

6. Czy Para Młoda również ma jakieś obowiązki przed występem?
Do obowiązku Pary Młodej lub świadków jest ustalenie z księdzem oraz lokalnym organistą na stałe współpracującym z daną parafią szczegółów planowanej oprawy muzycznej. Istnieje również możliwość, aby nasz organista zagrał części stałe Mszy Świętej zwalniając w ten sposób pracownika parafii z tego obowiązku.

7. Czy organizujecie oprawę muzyczną ślubów cywilnych?
Tak – zapewniamy muzykę na ślubach cywilnych – zarówno na tych odbywających się w Urzędzie Stanu Cywilnego, jak i tych w plenerze.