opinia 19 muzyka na ślub

Referencje

Chcemy bardzo serdecznie podziękować Pani Elżbiecie Wolińskiej za oprawę muzyczną na naszym ślubie oraz za pomoc w doborze pięknych utworów, które do dnia dzisiejszego siedzą w naszych głowach. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdecydowaliśmy się właśnie na Panią. Ślub jest najpiękniejszym dniem w życiu każdego człowieka a Pani głos sprawił, że przenieśliśmy się na chwilę do innej rzeczywistości a ten wyjątkowy dla nas dzień stał się jeszcze piękniejszy. Do dnia dzisiejszego gdy oglądamy płytę z naszego wesela i słuchamy utworów śpiewanych przez Panią w połączeniu z pięknym akompaniamentem skrzypiec na naszych twarzach pojawia się uśmiech a duszę wypełnia szczęście.

Będzie nam niezmiernie miło móc polecić wszystkim zainteresowanym powierzenie oprawy muzycznej ważnych uroczystości i ceremonii ślubnych właśnie Pani. Jedynie w ten sposób będziemy mogli odwdzięczyć się za tak wspaniały śpiew na naszym ślubie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

PS. Wszyscy goście byli zachwyceni Pani śpiewem, gratulowali wyboru, więc nie tylko my mamy takie odczucia ale również naszych gości wzruszył Pani piękny głos.

 

Zapytania ofertowe proszę kierować na adres e-mail kontakt@wokalistka.com.pl lub telefonicznie 516-686-426
Copyright © 2010 - 2017 Elżbieta Wolińska